• Hotel Aquarius Odolion ul. Szosa Ciechocińska 7
  • 603 795 500

Hotel-Restauracja Aquarius oferuje Państwu organizację imprez okolicznościowych takich jak: spotkania rodzinne, spotkania w gronie przyjaciół, chrzciny, komunie, urodziny, przyjęcia weselne.

   Dla nas każda impreza jest wyjątkowa i przygotowujemy ją ze szczególną troską o drobiazgi. Gwarantujemy obsługę profesjonalnego zespołu kelnerów i kucharzy, a także wsparcie w zakresie doboru menu, które jesteśmy zdolni zapewnić, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji tego typu imprez.

   Do dyspozycji naszych gości oddajemy 2 przestrzenne, klimatyzowane sale, z których największa jest w stanie pomieścić aż 200 gości, dobrze wyposażony bar, specjalne oświetlenie z kulą dyskotekową, a także menu dopasowane do indywidualnych preferencji organizatorów.

W zależności od sali i ilości osób, możemy zaproponować Państwu różne ustawienia oraz rodzaje stołów (klasyczne lub okrągłe). Każda sala dekorowana jest zgodnie z rodzajem organizowanego na niej przyjęcia. Dodatkowo, umożliwiamy gościom samodzielne udekorowanie sali, w zależności od indywidualnych preferencji.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nowo powstałą salę bankietową. Znajduje się ona w nowym budynku hotelu, oddanym do użytku w tym roku. Sala może pomieścić nawet 130 gości podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Dzięki zielonej ścianie zapełnionej żywymi roślinami udało nam się uzyskać wyjątkowy klimat, któremu atrakcyjności dodaje profesjonalne oświetlenie i elementy dekoracyjne. Sala wyposażona jest w podest dla orkiestry/DJa oraz wygodny parkiet do tańczenia.