Hotel w Ciechocinku z basenem

Hotel z basenem w Ciechocinku

Zapraszamy do naszego basenu w Hotelu Aquarus w Ciechocinku! To miejsce, gdzie można oderwać się od codzienności i zanurzyć w relaksie. Nasz basen oferuje orzeźwienie i przyjemność w komfortowych warunkach. Czekamy na Was, abyście mogli poczuć się swobodnie i zrelaksować w wodzie. Do zobaczenia przy basenie!

Jaki hotel z basenem wybrać w Ciechocinku?

Gdy szukasz idealnego miejsca na relaks po ciężkim dniu w pracy lub planujesz rodzinny wypad do Ciechocinka, Hotel Aquarius jawi się jako doskonały wybór. Nasza rozbudowana strefa saun, z różnorodnymi opcjami, od tradycyjnej sauny fińskiej po aromatyczne łaźnie parowe, zapewni Ci chwilę oderwania od zgiełku codzienności i pełną regenerację. Duży basen rekreacyjny zachęca do beztroskich kąpieli, a jacuzzi pomoże złagodzić napięcia i przywrócić harmonię ciału i umysłowi. Dla rodzin z dziećmi oferujemy także specjalne atrakcje dla najmłodszych. Nasz hotel to nie tylko miejsce na nocleg, ale i ośrodek pełen rozrywki i komfortu dla całej rodziny. Odkryj z nami magiczny świat wodnych przyjemności i zaplanuj niezapomniany pobyt w Ciechocinku. W Hotelu Aquarius czeka na Ciebie wyjątkowa atmosfera, gdzie każdy moment staje się niezapomnianym przeżyciem.

Gdzie znajduje się basen w Ciechocinku?

Basen Ciechocinku znajduje się w hotelu Aquarius przy ulicy Szosa Ciechocińska 7, 87-700 Odolion

Jaka jest temperatura wody w basenie w Ciechocinku?

Temperatura wody w basenie rekreacyjnym ma 29 st. C., a w jacuzzi na poziomie 32 st. C.

Jak zarezerwować wejście na basen w Ciechocinku?

Rezerwacji wejść na basen w Ciechocinku najlepiej dokonać telefonicznie pod numerem telefonu 530 497 479.

Godziny otwarcia basenu w Ciechocinku

Basen Ciechocinek

tel. 530 497 479
mail: [email protected]
adres: ul. Szosa Ciechocińska 7, 87-700 Odolion

blank

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.