BABY SHOWER W CIECHOCINKU / ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM

Baby Shower

Baby shower to impreza organizowana dla przyszłych mam, której celem jest celebrowanie nadchodzącego przyjścia na świat dziecka. To okazja do spotkania z przyjaciółmi i rodziną, przekazania życzeń i prezentów, a także dobrej zabawy i wspólnego spędzenia czasu.

CHRZEST ŚWIĘTY W CIECHOCINKU / ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM

Chrzest Święty

Pragniesz, aby przyjęcie z okazji chrztu świetego w Ciechocinku lub Aleksandrowie Kujawskim było wyjątkowe? Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Aquarius w Odolionie bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będzie Wasze przyjęcie z okazji chrztu świętego dysponujemy kilkoma salami.

URODZINY W CIECHOCINKU / ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM

PIerwsze Urodziny

Pragniesz, aby pierwsze urodziny Twojego dziecka były wyjątkowe. Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Solaris w Toruniu bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będą to urodziny dobierzemy odpowiednią salę.

Restauracja "Aquarius"

tel. 883 311 783
mail: [email protected]
adres: ul. Szosa Ciechocińska 7, 87-700 Odolion

blank

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.