Pyszne jedzenie i miła obsługa

Dla nas każda impreza jest wyjątkowa i przygotowujemy ją ze szczególną troską o drobiazgi. Gwarantujemy obsługę profesjonalnego zespołu kelnerów i kucharzy, a także wsparcie w zakresie doboru menu, które jesteśmy zdolni zapewnić, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji tego typu imprez.

Zorganizujemy imprezy okolicznościowe

spotkania rodzinne, spotkania w gronie przyjaciół, chrzciny, komunie, urodziny, przyjęcia weselne.

2 przestrzenne klimatyzowane sale

największa jest w stanie pomieścić aż 200 gości, dobrze wyposażony bar, specjalne oświetlenie z kulą dyskotekową, a także menu dopasowane do indywidualnych preferencji organizatorów.

blank

Hotel Aquarius oferuje Państwu organizację imprez okolicznościowych takich jak: spotkania rodzinne, spotkania w gronie przyjaciół, chrzciny, komunie, urodziny, przyjęcia weselne.

Imprezy okolicznościowe

W zależności od sali i ilości osób, możemy zaproponować Państwu różne ustawienia oraz rodzaje stołów (klasyczne lub okrągłe). Każda sala dekorowana jest zgodnie z rodzajem organizowanego na niej przyjęcia. Dodatkowo, umożliwiamy gościom samodzielne udekorowanie sali, w zależności od indywidualnych preferencji. Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nowo powstałą salę bankietową. Znajduje się ona w nowym budynku hotelu, oddanym do użytku w tym roku. Sala może pomieścić nawet 130 gości podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Dzięki zielonej ścianie zapełnionej żywymi roślinami udało nam się uzyskać wyjątkowy klimat, któremu atrakcyjności dodaje profesjonalne oświetlenie i elementy dekoracyjne. Sala wyposażona jest w podest dla orkiestry/DJa oraz wygodny parkiet do tańczenia.

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji.

Bez względu na to, czy chcą Państwo zjeść smaczny obiad, spędzić romantyczny wieczór we dwoje, czy spotkać się w gronie znajomych, nasza restauracja będzie idealnym wyborem.

Jesteśmy otwarci codziennie
od 10:00 do 22:00.

Oferujemy organizację imprez okolicznościowych, spotkania rodzinne, spotkania w gronie przyjaciół, chrzciny, komunie, urodziny, przyjęcia weselne.

blank

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.