Pyszne jedzenie i miła obsługa

Śniadanie, lunch albo kolacja w Restaracji Aquarius i wyjątkowe koktajle w barze. Brzmi jak plan idealny? Usiądź wygodnie i delektuj się wspaniałym doświadczeniem kulinarnym, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie.

Zorganizujemy imprezy okolicznościowe

spotkania rodzinne, spotkania w gronie przyjaciół, chrzciny, komunie, urodziny, przyjęcia weselne.

Doskonałe miejsce dla biznesu

przeprowadzenie konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego lub wieczoru integracyjnego.

blank

Wyborny smak potraw serwowanych w naszej restauracji jest wynikiem bogatej tradycji kulinarnej i kunsztu Szefa Kuchni oraz zespołu kucharzy, ale także dbałości o jakość produktów.

Restauracja Aquarius

Zapraszamy do spróbowania naszych specjałów i odkrycia nowych smaków.

Wizyta w Restauracji Aquarius to niezapomniane doznania kulinarne. Zapraszamy na sycący lunch w ramach przerwy w podróży, jak również na romantyczny wieczór we dwoje przy smakowitych potrawach i lampce wina. Bogata oferta menu sprawia, że w naszej restauracji rozsmakują się nawet goście z najdelikatniejszym podniebieniem. Potrawy które oferujemy odznaczają się wspaniałym kunsztem przygotowania i podania. Szef kuchni w znakomity sposób łączy specjały kuchni regionalnej z międzynarodowymi hitami kulinarnymi, a profesjonalna obsługa kelnerska zapewnia wyjątkową atmosferę. U nas każde danie jest niezapomnianą ucztą dla zmysłów.

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji.

Bez względu na to, czy chcą Państwo zjeść smaczny obiad, spędzić romantyczny wieczór we dwoje, czy spotkać się w gronie znajomych, nasza restauracja będzie idealnym wyborem.

Jesteśmy otwarci codziennie
od 11:00 do 22:00.

Oferujemy organizację imprez okolicznościowych, spotkania rodzinne, spotkania w gronie przyjaciół, chrzciny, komunie, urodziny, przyjęcia weselne.

blank

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.