Strefa Bieznesowa

Strefa Bieznesowa w hotelu Aquarius to doskonałe miejsce, na przeprowadzenie konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego lub wieczoru integracyjnego. Naszym największym atutem jest lokalizacja w centrum Polski, tuż przy zjeździe nr 13 z autostrady A1, co umożliwia wygodny dojazd z każdej części kraju. Na naszą ofertę składają się dwie przestrzenne i dobrze wyposażone sale:

Sala konferencyjna

profesjonalna sala konferencyjna o powierzchni 250 m², gotowa pomieścić 150 osób

Sala szkoleniowa

sala szkoleniowa o powierzchni 200 m², przeznaczona na spotkania do max. 100 osób

blank

Strefa Bieznesowa w hotelu Aquarius to doskonałe miejsce, na przeprowadzenie konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego lub wieczoru integracyjnego.

Imprez integracyjne

Oprócz sali konferencyjnej, oferujemy również naszym klientom możliwość skorzystania z oferty lunchu, przerwy kawowej (kawa, herbata, woda, dwa rodzaje soków, dwa rodzaje ciastek), noclegów (w przypadku grup większych niż 65 osób oferujemy możliwość przekwaterowania do jednego z hoteli w oddalonym o 2 km Ciechocinku), oraz darmowego parkingu. Na życzenie organizatorów, hotel jest również gotowy zorganizować uroczystą kolację lub wieczorek integracyjny z zabawną taneczną przy muzyce mechanicznej lub z DJ-em. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami! Kontakt telefoniczny: 603-795-500

blank

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.