Klubowe Piątki

Klubowe Piątki w Naszym Hotelu

Zapraszamy na Klubowe Piątki w naszym hotelu, które rozpoczną się już 21 czerwca! Co tydzień, w piątkowy wieczór, nasz hotel zamieni się w prawdziwą klubową oazę muzyki i zabawy.

Gospodarzem imprez będzie DJ Radek, który znany jest z doskonałego wyczucia rytmu i umiejętności tworzenia niezapomnianej atmosfery. DJ Radek zaserwuje Wam mieszankę najgorętszych klubowych hitów, które rozpalą parkiet, a także niezapomniane przeboje z lat 80., 90. oraz współczesnych hitów, które podbijają listy przebojów.

blank
blank

Dlaczego Warto Wybrać Klubowe Piątki?

Niezapomniana Muzyka

DJ Radek to gwarancja świetnej zabawy przy największych klubowych hitach oraz klasykach z lat 80., 90. i współczesnych przebojach.

Wyjątkowa Atmosfera

Nasz hotel to idealne miejsce na wieczorne imprezy. Eleganckie wnętrza, profesjonalne nagłośnienie i wyjątkowe oświetlenie stworzą niezapomniany klimat.

Spotkania i Nowe Znajomości

Klubowe Piątki to doskonała okazja do spotkań z przyjaciółmi oraz poznania nowych, ciekawych osób.

Dołącz do nas

Klubowe Piątki to idealna okazja, aby oderwać się od codzienności, spotkać się z przyjaciółmi, poznać nowych ludzi i bawić się w rytmie ulubionej muzyki. Nie przegapcie tego! Zarezerwujcie sobie piątkowy wieczór i dołączcie do nas na niezapomnianych imprezach z DJ-em Radkiem. Startujemy już 21 czerwca o 18:00 i bawimy się do 23:00.

Czekamy na Was!

blank
blank

Niezapomniane Andrzejki w Toruniu! Zarezerwuj miejsce na najlepszej imprezie tego roku.

Baw się przy muzyce DJ’a i saksofonisty, jedz pyszne dania naszego Szefa Kuchni i delektuj się drinkami na bazie Toruńskich Wódek Gatunkowych.